Výletník

Přihlášení Vzhled stránky

Stránky Výletníka ve Tvém mobilu.

Pomocí technologie WAP™ lze stránky prohlížet ve většině novějších mobilních telefonech a kapesních počítačů. Podmínkou k prohlížení je pochopitelně WAPový prohlížeč instalovaný v Tvém mobilním telefonu, správně nastavený profil připojení v telefonu  a aktivované připojení k internetu u Tvého operátora. Internet lze aktivovat na stránkách příslušného operátora - Eurotel, T-Mobile, Oskar.

Obrázek displeye mobilního telefonu s hlavní stránkou Výletníka
Hlavní stránka
Obrázek displeye mobilního telefonu se stránkou Pozvánky
Pozvánky
Obrázek mobila s náhledem pozvánky
Pozvánka

Internetová adresa na WAPovou verzi Výletníka zní:

http://vyletnik.jinak.cz/wap/

Obrázek displeye mobilního telefonu se stránkou z Cancáku
Cancák
Obrázek displeye mobilního telefonu se stránkou o Výletnících
Další články

WAPové stránky nemohou plně nahradit stránky internetové, protože neobsahují všechny informace dostupné přes počítač. Například není možné se do WAPové verze "přihlásit", takže jsou přístupné informace, jenž mohou číst všichni. Nejdůležitější novinky na WAPových stránkách najdeš vždy.

Chci si stránky prohlédnout na počítači

Jak nastavit telefón na WAP?

Zvol operátora a tarif: Eurotel paušal, Eurotel Go, T-Mobile,T-Mobile(GPRS) Oskar, Oskar (GPRS). Pokud Tvůj telefon podporuje technologii GPRS™ , doporučeme ji také aktivovat a telefon nastavit tak, aby GPRS používal.

Kolik to bude stát?

Připojení přes CSD nebo HSCSD se platí za strávený čas, ceny jsou většinou kolem 2Kč (Oskar 1,5Kč) bez DPH. Pro připojení přes GPRS™ se platí za stažené kilobajty, v průměru se cena pohybuje 0,40Kč-0,60Kč za 1KB bez DPH. Jedna stránka Výletníka přes WAP má v průměru 1KB, delší stránka 2KB.